Хто такі Марк Голдбрыдж, чыя рэакцыя падчас прамой трансляцыі стала віруснай, Wiki, узроставай, віруснай відэа

Папулярны заўзятар "Манчэстар Юнайтэд" Марк Голдбрындж прыцягнуў увагу сваёй рэакцыяй на 7-ы гол "Ліверпуля", які абляцеў усе сацыяльныя сеткі. Даведайцеся, хто такі Марк Голдбрыдж, у дэталях і ў поўным аб'ёме пра рэакцыю віруснага плачу.

Мінулай ноччу "Ліверпуль" разграміў "Манчэстар Юнайтэд" у англійскай Прэм'ер-лізе, перамогшы іх з рэкордным лікам 7-0 на "Энфілдзе". Гэта адна з самых ганебных паражэнняў у доўгай гісторыі Юнайтэд, якая прымушае фанатаў Юнайтэд хавацца ў пячоры пад тролінг, які яны атрымліваюць у інтэрнэце.

Перамога над «Барселонай» у Лізе Еўропы і перамога ў Кубку Карабаа прымусілі заўзятараў «Юнайтэд» паверыць, што яны могуць пераадолець рысу супраць «Ліверпуля», які змагаецца ў гэтым сезоне. Але ўсе мары перамагчы "Ліверпуль" на "Энфілдзе" разбурыліся, бо "Юнайтэд" прапусціў 7 мячоў і не забіў ніводнага гола. Для вернікаў Злучаных Штатаў, у тым ліку для Марка Голдбрыджа, гэта была незабыўная ноч.

Хто такі Марк Голдбрыдж

Марк Голдбрыдж, сапраўднае імя якога Брэнт Ды Чэзарэ, - вядомы ютубер, які кіруе фан-каналам The United Stand у Манчэстэр Юнайтэд. У яго таксама ёсць некалькі іншых каналаў на YouTube з прыстойнай колькасцю падпісчыкаў, такіх як That's Football, That's Entertainment і Mark Goldbridge.

Галоўны канал The United Stand 1.61 мільёна падпісчыкаў і шмат мільёнаў праглядаў. Ён вялікі аб'яднаны фанат, які сочыць і рэагуе на ўсё, што адбываецца ў клубе і вакол яго. Яго кантэнт на YouTube у асноўным прысвечаны Юнайтэд і футболу.

Скрыншот Хто такі Марк Голдбрыдж

Марку 44 гады, ён нарадзіўся ў Нотынгеме і жыве ў Соліхале. Дата яго нараджэння - 7 красавіка 1979 года, і перад пачаткам кар'еры на YouTube ён таксама працаваў паліцэйскім. Ён пачаў сваю трансляцыю на YouTube і іншых платформах у 2014 годзе.

Сярод чатырох каналаў Голдбрыджа на YouTube ёсць «The United Stand», які паказвае змесціва «Манчэстэр Юнайтэд», «Mark Goldbridge That's Football», які паказвае агульны футбольны змест і прагляды. Канал YouTube пад назвай «Mark Goldbridge That's Entertainment» змяшчае кліпы з нядаўніх жывых трансляцый, а канал пад назвай «Mark Goldbridge» змяшчае больш асабістага кантэнту, напрыклад кулінарныя відэа, відэаблогі і агульныя чаты.

Ён таксама працаваў з talkSport, дзе рабіў начныя шоу для платформы. Усе гэтыя гады яго галоўнай тэмай заставаўся "Манчэстэр Юнайтэд", бо яго любімы клуб перажыў велізарнае падзенне пасля столькіх славутых гадоў пад кіраўніцтвам сэра Алекса Фергюсана.

Рэакцыя Марка Голдбрыджа на Ліверпуль Трэшынг Юнайтэд 7-0

Манчэстэр быў упэўнены ў гульні, бо не прайграваў у апошніх дзесяці гульнях, у якіх яны абыгралі ФК "Барселона" і выйгралі Кубак Карабаа, перамогшы "Ньюкасл Юнайтэд". Некаторыя аб'яднаныя заўзятары таксама былі ўпэўненыя, што іх каманда лёгка абыграе "Ліверпуль" і атрымае доўгачаканую перамогу на "Энфілдзе".

Але стол быў перавернуты з ног на галаву, калі Ліверпуль збіў, што назаўжды запомніцца аб'яднаным вернікам. У першым тайме «Ліверпуль» забіў толькі адзін гол, а Кодзі Гакпо, які раней быў у United Linked, забіў гол на 43-й хвіліне матчу. У другім тайме здавалася, што «Юнайтэд» забыўся гуляць у футбол, бо «Ліверпуль» забіў шэсць галоў за 45 хвілін.

Гульцы Манчэстэра паўсюль прапускалі гол амаль пры кожнай атацы Ліверпуля. Глядзець, як іх так збіваюць, было цяжка ўсім фанатам, у тым ліку Марку Голдбрыджу, які літаральна плакаў падчас прамой трансляцыі. Ён хаваецца за крэсла, калі Ліверпуль забіў свой 7-ы гол у матчы, і не мог паверыць, што адбылося.

Пасля таго, як Фірміна зрабіў лік 7-0 Ліверпулю перад кампенсаваным часам, ён быў зламаным чалавекам. Ён шмат разоў крычаў, што я не магу ў гэта паверыць, і з агідай стукнуўся аб падлогу пакоя. Ён сказаў: «Яны заўсёды збіраліся пайсці на забойства… О, чорт вазьмі. Я пайшоў. Я скончыў. не! не! НЕЕЕЕ! О, дзеля бога! не! не! не!

Вось поўнае відэа поўнай рэакцыі Марка Голдбрыджа на гульню Ліверпуля.

Вам таксама можа быць цікава даведацца Хто такі Эліёт Гіндзі

заключэнне

Безумоўна, цяпер вы ведаеце, хто такі Марк Голдбрыдж, які крычаў і плакаў падчас прамой трансляцыі, калі Ліверпуль забіў 7-ы гол у вароты Манчэстар Юнайтэд. Гэта ўсё, што мы маем пра гэты, пакуль мы развітваемся.