Tko je Mark Goldbridge čija je reakcija tijekom livestreama postala viralna, Wiki, dob, virusni video

Mark Goldbrindge, popularni navijač Manchester Uniteda, privukao je pozornost svojom reakcijom na sedmi gol Liverpoola koja se proširila društvenim mrežama. Upoznajte tko je Mark Goldbridge u detalje i cijelu priču o reakciji virusnog plača.

Liverpool je sinoć porazio Manchester United u engleskoj Premier ligi pobijedivši ih s rekordnom razlikom od 7-0 na Anfieldu. To je jedan od najsramotnijih poraza u Unitedovoj dugoj povijesti zbog kojeg se navijači Uniteda skrivaju u špilji od trolanja koje primaju na internetu.

Pobjeda nad Barcelonom u Europskoj ligi i osvajanje Carabao Cupa natjerali su navijače Uniteda da povjeruju da mogu prijeći preko crte protiv Liverpoola koji se bori ove sezone. Ali svi snovi o pobjedi nad Liverpoolom na Anfieldu raspršeni su jer je United primio 7, a nije postigao niti jedan gol. Bila je to noć za zaborav za vjernike Uniteda uključujući Marka Goldbridgea.

Tko je Mark Goldbridge

Mark Goldbridge čije je pravo ime Brent Di Cesare poznati je YouTuber koji vodi navijački kanal The United Stand sa sjedištem u Manchester Unitedu. Također ima nekoliko drugih kanala na YouTubeu s pristojnim brojem sljedbenika poput That's Football, That's Entertainment i Mark Goldbridge.

Glavni kanal The United Stand 1.61 milijuna pretplatnika s mnogo milijuna pregleda. On je masivni ujedinjeni fanboy koji prati i reagira na sve što se događa u i oko kluba. Njegov sadržaj na YouTubeu uglavnom je o Unitedu i nogometu.

Snimka zaslona Who is Mark Goldbridge

Mark ima 44 godine, rođen je u Nottinghamu i živi u Solihullu. Njegov datum rođenja je 7. travnja 1979., a također je radio kao policajac prije početka svoje YouTube karijere. Svoje putovanje putem streaminga na YouTubeu i drugim platformama započeo je 2014.

Među Goldbridgeova četiri YouTube kanala su “The United Stand,” koji sadrži sadržaje Manchester Uniteda, “Mark Goldbridge That's Football,” koji sadrži opći nogometni sadržaj i praćenja. YouTube kanal pod nazivom “Mark Goldbridge That's Entertainment” sadrži isječke iz nedavnih prijenosa uživo, dok kanal pod nazivom “Mark Goldbridge” ima više osobnih sadržaja kao što su videozapisi o kuhanju, vlogovi i općenito ćaskanje.

Također je radio s talkSportom gdje je radio kasnonoćnu emisiju za platformu. Sve ove godine njegova glavna tema ostao je Manchester United jer je njegov omiljeni klub doživio golemu propast nakon toliko glorificiranih godina pod Sir Alexom Fergusonom.

Reakcija Marka Goldbridgea na Liverpool Thrashing United 7-0

Manchester je samouvjereno ulazio u utakmicu budući da su bili neporaženi u zadnjih deset utakmica u kojima su pobijedili FC Barcelonu i osvojili Carabao Cup porazivši Newcastle United. Neki ujedinjeni navijači također su bili uvjereni da će njihov tim lako pobijediti Liverpool i doći do dugo očekivane pobjede na Anfieldu.

No, stol se okrenuo naglavačke jer je Liverpool dao batinu koju će ujedinjeni vjernici zauvijek pamtiti. U prvom poluvremenu Liverpool je zabio samo jednom, a bivši United Linked Cody Gakpo pogodio je u 43. minuti utakmice. U drugom poluvremenu, činilo se kao da je United zaboravio igrati nogomet jer je Liverpool zabio šest golova u 45 minuta.

Igrači Manchestera bili su posvuda i primali su gol gotovo u svakom napadu Liverpoola. Bilo je teško gledati ih tako pretučene za sve obožavatelje, uključujući Marka Goldbridgea koji je doslovno plakao dok je imao prijenos uživo. Skriva se iza svoje stolice kad je Liverpool postigao svoj 7. gol na utakmici i nije mogao vjerovati što se dogodilo.

Nakon što je Firmino napravio 7-0 protiv Liverpoola neposredno prije sudačke nadoknade, bio je slomljen čovjek. Puno je puta vikao Ne mogu vjerovati i s gađenjem udarao o pod sobe. Rekao je: "Uvijek su se spremali ubiti... Oh, k vragu." Otišao sam. Gotov sam. Ne! Ne! NOOOO! O zaboga! Ne! Ne! Ne!

Ovdje je cijeli video pune reakcije Marka Goldbridgea na utakmicu Liverpoola.

Moglo bi vas također zanimati Tko je Elliot Gindi

Zaključak

Sigurno sada znate tko je Mark Goldbridge koji je vikao i plakao tijekom live streama kada je Liverpool zabio 7. gol protiv Manchester Uniteda. To je sve što imamo od ovoga dok se opraštamo za sada.