Camavinga mēmu izcelsme, ieskats un fons

Ja esat futbola fans, kas tam regulāri seko, tad ātrāk sapratīsit kontekstu un, iespējams, esat saskāries ar Camavinga Meme. Šim mēmam tiek pievērsta liela uzmanība kopā ar atzīmēm Patīk dažādās sociālo tīklu platformās, īpaši Twitter.

Eduardo Kamavinga ir Madrides "Real" spēlētājs, kurš bija jānoraida pēc tam, kad viņš izdarīja negaidītu izaicinājumu pret Seviljas futbolistu Entoniju Marsiālu, kurš tika noraidīts savainojuma dēļ. Opozīcijas līdzjutēji nebija apmierināti ar lēmumu, jo viņš bija uz dzeltenā.

Madridei tā bija liela spēle saistībā ar uzvaru līgā, jo tagad viņi ir tuvāk La Liga titula izcīnīšanai, ieņemot 15 punktus vadībā. Tas atkal bija Karima Benzemā šovs, kurš mača pēdējās minūtēs guva uzvaras vārtus Real labā.

Camavinga Meme

Mēs esam redzējuši visas sezonas garumā, ka cilvēki līgas tiesnešus sauc par neobjektīviem, jo ​​viņi ir pieņēmuši lēmumus par labu Madridei izšķirošajos brīžos, kas varēja mainīt līgas izskatu. Tāpēc sociālos medijus pārpludina Camavinga memes un Vardrid zvani.

Mačs starp Sevilla un Madrides Real bija vēl viena spēle, kurā mēs redzējām episko atgriešanos no Madrides Real. Viņi bija iedzinējos ar 2:0 un spēja atspēlēties ar Benzema un Vinicius Junior spožumu, taču tiesnešu lēmums atstāja sliktu garšu.

Visi citu klubu fani, izņemot Madridi, kopā troļļoja tiesnešus un video tiesneša asistentus (VAR) kā promadridi, kas sauca līgu par viltotu. Lielākajā daļā mēmu tika parādīts Real prezidents Florentino Peress kā VAR amatpersonu kontrolieris.

Kas ir Camavinga Meme

Incidents notika 32. spēles dienā, kad divas no līgas lielākajām komandām cīnījās viens pret otru, un tā bija spēle ar augstu likmi, jo Real bija jāuzvar, lai nodrošinātu līgas titulu un palielinātu starpību līdz 15 punktiem.

Puslaikā Real guva divus vārtus, kad Sevilla guva vārtus caur Ivanu Rakitiču un Ēriku Lamelu. Sevilla dominēja pirmajā puslaikā, un Real izskatījās nesakārtots. Pussargs Camavinga saņēma dzelteno kartīti par pārkāpumu pret Seviljas spēlētāju.

Otrais puslaiks sākas ar Brazīlijas Rodrigo gūtajiem Real vārtiem, kam seko vēl divi Načo vārti, viens 82. minūtē un 3. — klasiskais Benzema 90. minūtē. Tikmēr Camavinga izvairījās no otrās dzeltenās un potenciālās sarkanās kartītes, kas varēja mainīt spēli par labu Sevilla komandai.

Camavinga Meme ekrānuzņēmums

Tiesneši nolēma viņam nepiešķirt dzelteno vai sarkano, un arī VAR neiejaucās pēc tam, kad vizuālie materiāli parādīja skaidru pārkāpumu pret Entoniju Marsiālu, kurš skrēja ar bumbu pretuzbrukumā. Pārkāpums apturēja pretuzbrukumu un savainoja Entoniju, kuru pēc tam nomainīja Rafa Mir.

Camavinga Meme vēsture

Mēmas izcelsme bija kāds Twitter lietotājs, kurš pirmo reizi ievietoja pārkāpuma klipu ar parakstu “Vardrid at its best. Izglābts no pazemināšanās no 12 uz 11 vīriešiem”. Paziņojums 12 pret 11 sarkastiski vaino tiesnešus, ka viņi ir 12. spēlētājs katrā spēlē.

Pēc tam sekoja milzīgs skaits tvītu ar unikāliem labojumiem un parodijām. Cits Twitter lietotājs ievietoja Madrides prezidenta Peresa fotoattēlu VAR telpā ar parakstu “Vardrids atkal atjaunoja abonementu”.