Шифри на градовите MAD: 23 февруари 2022 година и натаму

Mad City е светски познато гејмерско искуство на Roblox со фасцинантна игра и неверојатни карактеристики. Таа е една од најиграните игри на платформата Roblox. Затоа, тука сме со MAD City Codes февруари 2022 година.

Тоа е многу интензивна и полна акција авантура играна низ целиот свет. Најдоброто нешто за оваа игра е што постојано додава нови ресурси и ставки во играта и играчите можат да ги користат овие ставки и ресурси за да ги подобрат своите вештини и способности.

Оваа Roblox авантура доаѓа со нови откупливи кодови кои отклучуваат многу ресурси во играта, како што се скинови, облека, емоции и разни повозбудливи награди. Играчите чекаат да се објават овие кодови за да ги добијат своите практични нови работи и да ги користат додека играат.

MAD Градски кодови

Во оваа статија, ќе ги наведеме шифрите на работните луди градови кои можат да ви помогнат да ги стекнете најдобрите награди што се нудат. Исто така, ќе обезбедиме процедура за постигнување на целта за откупување и стекнување на најдобрите работи во апликацијата.

Играчите треба да трошат пари на премиум артикли, но со користење на овие откупливи кодови, можете да ги купите бесплатно. Значи, ако сте играч на оваа возбудлива авантура и сакате да добивате награди бесплатно наместо да плаќате пари, секогаш треба да се обидувате да ги откупите овие кодирани купони.

Овие кодирани купони му помагаат на играчот на различни начини и се корисни при купување предмети од продавницата во играта. Овие кодови често се обезбедуваат од развивачите на оваа авантура и се објавуваат редовно во текот на годината.

Значи, тоа е начин да им се обезбеди можност на играчите и да ги вклучи повеќе во играта. Кога играчот ги добива неговите/нејзините омилени предмети како што се кожи, облека и друго, авантурата станува повозбудлива и позабавна.

„Луди градски кодови“ 2022 година (февруари)

Овде ќе ги наведеме кодовите за Лудиот град кои се активни и може да се откупат.

Активни кодирани купони

 • datbrian – кожа на возилото DatBrian
 • BILLYBOUNCE - Billy Bounce Emote
 • 0MGC0D3 – Зелени точки кожа на возилото
 • 0N3Y34R – Роденденски огномет кожа на возилото
 • 5K37CH – Sk3tchYT кожа на возилото
 • B34M3R – Кожа на возилото со сончев зрак
 • B3M1N3 – Hearts SPAS кожа
 • Бандити – Кожата на возилото на бандитите
 • BILLYBOUNCE – Емоте на Billy Bounce
 • D1$C0 – Кожа од диско возило
 • KraoESP – кожа на возилото KraoESP
 • M4DC1TY – Црна хексадетична кожа AK47
 • TH1NKP1NK – розова кожа на возилото
 • uNiQueEe BACON – Мои кориснички имињаОваа кожа на возилото
 • W33K3NDHYP3 – Монохроматска кожа на возилото
 • Салфетка – NapkinNate кожа на возилото
 • RealKreek – кожа на возилото KreekCraft
 • Ryguy – кожа на возилото Ryguy
 • S33Z4N2 – Замрзната кожа на возилото
 • S34Z4N3 – Плазма кожа на возилото
 • S34Z4N4 – Виолетова кожа на возилото Зебра
 • STR33TL1N3 – Кожа на возило на улица
 • T4L3N – спојлер на возилото Talon

Истечени кодирани купони

 • DatBrian Vehicle Skin: Datbrian
 • 100,000 Пари: 100KКеш

Значи, ова се кодираните купони кои се достапни за користење и уживање во следните награди.

Како да ги откупите MAD градските кодови

Како да ги откупите MAD градските кодови

Во овој дел од статијата, ќе ја научите процедурата чекор-по-чекор за да ги откупите кодовите на Mad City Roblox и да ги стекнете неверојатните ставки и ресурси што се нудат. Само следете ги и извршете ги чекорите за да ги добиете вашите практични награди.

Чекор 1

Прво, стартувајте ја оваа конкретна апликација за игри на вашите уреди.

Чекор 2

Сега кликнете/допрете на опцијата Twitter на екранот и продолжете.

Чекор 3

Овде треба да ги внесете кодираните купони во празното поле. Можете да ја користите функцијата copy-paste ако не ја напишете сами.

Чекор 4

На крај, кликнете/допрете го копчето Поднесе за да ги завршите откупите и да ги добиете горенаведените награди.

На овој начин, можете да ја постигнете целта за откупување и стекнување на понудените награди. Имајте предвид дека важноста на овие кодови е временски ограничена и ќе истече кога ќе истече временскиот рок. Купонот исто така не работи кога ќе го достигне својот максимален број на откупувања.

Затоа, искористете ги овие кодирани купони што може да се откупат што е можно поскоро и не пропуштајте ја шансата да добиете гратис.

За Mad City Roblox

За оние кои се прашуваат што е Луд град, тоа е многу популарно гејмерско искуство достапно на платформата Roblox. Во оваа авантура, играчите имаат право да изберат каков лик сакаат да бидат добри или лоши.

Тоа е отворен свет каде хаосот никогаш не запира, играчот може да биде супернегативец или суперхерој за да ги спаси луѓето и да донесе правда во градот. Бројни режими, мапи и смртоносни оружја за избор и играње на возбудливата авантура.

Авантурата за игри беше објавена на 3rd Декември 2017 година и е развиен од Schwifty Studios. Има огромна база на фанови бидејќи има над 2,086,03772 посетители на платформата и над 5,283,973 ја додале оваа игра во нивните омилени.

Можете да се распрашате за оваа гејмерска авантура со посета на официјалниот веб-портал на Roblox, врската на официјалната веб-страница е тука www.roblox.com.

Доколку сте заинтересирани за повеќе информативни приказни, проверете Наставна програма WBJEE 2022: Најнови информации, датуми и повеќе

Завршни зборови

Па, овде ги обезбедивме сите работни и активни MAD City Codes кои можат да бидат начин да се здобијат со најдобрите работи во апликацијата, како што се кожата на возилата, кожата на оружјето, емоциите и разни други награди.

Оставете коментар