Кодови на Muscle Legends, март 2024 година - зграпчете неверојатни награди

Дали сакате да знаете за најновите Muscle Legends Codes? тогаш дојдовте на вистинското место бидејќи ние сме тука со новите кодови за Muscle Legends Roblox. Со нивно откупување, можете да добиете некои од најдобрите награди како што се сила, агилност и многу повеќе.

Muscle Legends е една од најпопуларните игри на платформата Roblox развиена од Scriptbloxian Studios. Ова искуство со игри ви овозможува да се натпреварувате со други играчи за да одредите кој е најсилниот во арената.

Исто така, ќе изградите нови спортски сали и области за обука за да се тренирате. Имате можност да собирате епски миленичиња и други работи што можат да го украсат вашиот лик во играта. Главната цел е да станете најсилниот играч преку подобрување на способностите и силата.

Кои се шифрите на Muscle Legends

Во оваа статија, ќе се запознаете со сите Кодови за мускулни легенди 2023 што работат во моментов заедно со наградите поврзани со нив. Исто така, ќе ја научите процедурата за откуп што мора да ја извршите за да ги соберете гратисите.

Слика од екранот на Muscle Legends Codes

Оваа игра на Roblox работи брилијантно од нејзиното објавување и првпат беше објавена на 09 година. Има забележано над 2019 посетители на платформата и 1,043,172,220 играчи од нив ја додадоа оваа игра Roblox во нивните омилени.

Како и другите игри на оваа платформа, развивачот на играта се обидува да обезбеди шанси да заработи бесплатни лименки што можете да ги користите додека ја играте играта. Откупот на шифрите можеби е најлесниот начин за стекнување корисни бесплатни награди.

Кодот за откупување е алфанумерички ваучер на кој се прикачени повеќе награди. Редовно го нуди и издава развивачот. Значи, ова би можело да биде вашата можност да добивате подароци бесплатно и да го направите вашето искуство во играта попријатно.

Roblox Muscle Legends Codes 2024 (март)

Следниве се сите работни шифри за мускулни легенди 2023-2024 со бесплатни услуги поврзани со нив.

Список со активни кодови

 • epicreward500 – 500 скапоцени камења
 • Million Warriors - зајакнување на силата
 • смрзнатини 10 – 10 илјади скапоцени камења
 • Мускулна бура50 – 1500 сила
 • вселенски скапоцени камења 50 – 5000 скапоцени камења
 • мегалифт50 – 250 јачина
 • брзо 50 - 250 агилност
 • Skyagility50 – 500 агилност
 • галаксикристал50 – 5,000 скапоцени камења
 • супермускули 100 – 200 јачина
 • superpunch 100 – 100 јачина
 • epicreward500 – 500 скапоцени камења
 • лансирање 250 – 250 скапоцени камења

Список со истечени шифри

 • Во моментов нема истечени кодови за оваа игра на Roblox

Како да ги откупите кодовите во Muscle Legends Roblox

Како да ги откупите кодовите во Muscle Legends Roblox

Ако сте заинтересирани да ги добиете наградите споменати погоре, тогаш само следете ја постапката чекор-по-чекор дадена подолу. Извршете ги упатствата дадени во чекорите за да ги соберете сите понудени награди.

Чекор 1

Прво, стартувајте го Muscle Legends на вашиот уред користејќи ја апликацијата Roblox или нејзината веб-страница.

Чекор 2

Откако играта е целосно вчитана, кликнете/допрете на копчето Кодови што се наоѓа на десната страна на вашиот екран.

Чекор 3

Сега внесете го кодот во препорачаното поле за текст или користете ја командата за копирање-залепување за да ја ставите во полето.

Чекор 4

Конечно, кликнете/допрете на копчето Enter за да го завршите процесот и да ги добиете поврзаните награди.

Така можете да откупите код во ова конкретно искуство со Roblox. Секој активен код за откуп е валиден за одреден временски рок поставен од развивачот. Кодот не работи кога ќе достигне максимални откупувања, па затоа е од суштинско значење да ги откупите навреме и што е можно поскоро.

Можеби ќе сакате да проверите Project Slayers Codes 2023 година

Најчесто поставувани прашања

Како можам да добијам повеќе кодови за Roblox Muscle Legends?

Следете ги Скриптблоксиански студија на Твитер за да бидете во тек со доаѓањето на новите кодови за оваа авантура на Roblox. Програмерот го користи овој медиум за да ги објави шифрите.

Може ли да играм Muscle Legends на мобилен уред?

Да, оваа игра можете да ја играте на мобилни уреди користејќи ја апликацијата Roblox. Достапно е и за уреди со Android и iOS.

Завршни зборови

Па, шифрите на Muscle Legends имаат корисни награди за вас. За да ги стекнете, треба да го примените процесот на откуп споменат во горниот дел. Тоа е сè за овој, ако имате какви било други прашања, само прашајте ги преку делот за коментари.

Оставете коментар