Која е Алба Силва

Која е Алба Силва, сопругата на Серхио Рико, нејзината емотивна порака на Инстаграм, најново ажурирање за здравјето на Серхио Рико

Голманот на Шпанија и ПСЖ, Серхио Рико се наоѓа на интензивна нега во болница во Севиља, откако се здоби со повреди на главата јавајќи на коњ. Тој беше соборен од коњот и имаше несреќа за време на аџилак. Неговата сопруга вчера објави срдечна порака која е малку загрижувачка за фановите на голманот. Дојдете до…

Прочитај повеќе