Промотивни кодови за рација, март 2024 година – Откупете корисни бесплати

Дали ги баравте промотивните кодови за Raid 2024? Потоа го посетивте вистинското место бидејќи ние сме тука со новите и работни промотивни кодови на Raid Shadow Legends 2023-2024. Има голем број поволности што треба да ги откупите за играчите, како што се полнење на енергија, засилувања на XP, сребро и други практични награди.

Развиена од Plarium Games, Raid: Shadow Legends е популарна фантастична гача RPG игра која ја играат милиони ширум светот. Тоа е визуелно неверојатна RPG-игра во која играчите мора да се борат на патот низ мистифицирачко царство.

Оваа игра има одлична приказна каде играчите играат антички Телеријански воини желни да го поразат Темниот Господ и да го вратат мирот и хармонијата на земјата. Постојат повеќе начини на игра за играње и можете да ги доживеете како со еден играч или во режим на повеќе играчи.

Кои се промотивните кодови на Raid 2024

Во оваа статија, ќе претставиме компилација од валидни промотивни кодови на Raid кои можат да ви ги добијат некои од најдобрите ставки и ресурси во играта. Ќе го научите и процесот на добивање откуп, така што ќе можете лесно да ги стекнете сите гратис.

Главната цел на играчот во оваа мобилна игра е да создаде армија од шампиони. Промотивните кодови во Raid Shadow Legends можат да отклучат бесплатни награди што можат многу да го олеснат вашето патување до постигнување на таа цел. Ставките во играта, како што се полнење на енергија, полнење на арената, обиди за битка и други добрини се корисни за подобрување на вашите перформанси.

Промо код е алфанумеричка комбинација објавена од развивачот на играта „Plarium Games“. Нема ограничување за тоа колку ставки може да се откупат по код. Оние ставки и ресурси кои вообичаено чинат пари во реалниот живот, исто така, може да се добијат бесплатно со откупување на промотивен код.

За сите играчи, ова е одлична шанса да добијат бесплатни работи во играта и да го подобрат нивното искуство со игри.

Сите промотивни кодови за Raid март 2024 година

Еве ги сите нови промо кодови за Raid: Shadow legend со наградите поврзани со секоја од нив.

Список со активни кодови

 • Raidrewards (ново!)
 • GAMELEAP (нов!)
 • Midgame24 претплатете се
 • ILOVERAID
 • LADYQUIN – Lady Quilen и малку сребрени (нови сметки само на IOS и Android)
 • LUCKYRAID – Чонору, 300,000 сребро и пилешко (само нови сметки)
 • POWERSTARTER – енергија, Талија и сребро (само нови сметки)
 • Мардохеј – Мардохеј (нови сметки само на Андроид)
 • Raid22ya2 – 100 илјади сребро и десет од секоја пијалак
 • СУПЕРСОКИ - Ѓакон Армстронг, епска книга, 200 илјади сребро и 24 магични производи за XP (нови сметки само со Plarium Play)

Список со истечени шифри

 • Sintranos2023 – бесплатни награди
 • Претплатете се на Midgame24 – бесплатни награди
 • MID12GAME - бесплатни награди
 • ILOVERAID – Бесплатни награди
 • Spooky2023 – бесплатни награди
 • UndeadTreat – бесплатни награди
 • ILOVEGAMEGEEKSTRICKS – бесплатни награди
 • претплатете се на игра - две педесет битки со повеќе, три рангирани три пилешки, еден редок вештина, три дена засилување XP, две дополнувања на енергија и 200 илјади сребро
 • DragonEgg – Откупете го кодот за едно полнење енергија, 100,000 сребро, 50 обиди за повеќе битки
 • GAMESGEEKSSPRING - Откупете го кодот за полнење енергија, 200k сребро, поголема духовна напивка, поголема таинствена напивка, напивка за поголема празнина и напивка со поголема сила
 • PAYPALRAID2023 – Откупете го кодот за заштитник на светилиштето, пет пијалоци за духови, 100,000 сребро, еден ден засилување XP, едно полнење енергија
 • 4YEARSRAID – награди
 • Raid22ya2 – 100 илјади сребро и десет од секоја пијалак
 • GETUDK - Ultimate Deathknight, 20 пијалоци со сила на XP и 20 поголеми напивки
 • Победа во средината на играта 23
 • REPLAY
 • 1t5tr1cky
 • Погледни зад тебе
 • RAIDHOLIDAY
 • РАИДРОНДА
 • Raidtwitchcon22
 • ДОБРА НОЌ
 • BREWMAIDEN
 • ДКРИСЕС
 • ДКскелетонкреу
 • RAIDSUMMERGIFT
 • Свети Валентин23
 • ВАЛЕНТИНИ 23 година
 • скелетот засекогаш
 • PCRAID2022
 • ВРАЌАЊЕ
 • вистински пекол
 • ТИМ ОД СОНИШТАТА
 • YTPCOFFER22
 • МИДЕЛИЈАНА
 • 13 ГОДИНИ СПЛАРИУМ
 • 3 ГОДИНИ ПРАВИЦА
 • Xmas4u
 • Gator
 • RAIDGOODIES
 • PCRAID2022
 • КРИСКМАС21
 • RAIDXMAS21
 • RAIDSUMMERGIFT
 • ТГАСАЛЕ
 • Нинџа
 • лековерни
 • S1MPLE
 • Пијалаци
 • TGA2021
 • SPOOKY13
 • УБИСТВО
 • gift1
 • ESLPRO

Како да користите кодови во Raid Shadow Legends

Како да користите кодови во Raid Shadow Legends

Сега кога знаете кои се активните кодови, ајде да дознаеме како да ги користиме. За бесплатните споменати погоре, следете ја постапката чекор-по-чекор и извршете ги инструкциите споменати во неа.

Чекор 1

Пред сè, стартувајте Raid: Shadow Legends на вашиот уред.

Чекор 2

Откако играта е целосно вчитана, допрете на Синото мени достапно на левата страна на екранот и продолжете.

Чекор 3

Овде ќе видите многу опции, изберете ги промотивните кодови.

Чекор 4

На оваа страница, ќе треба да внесете активен код во полето за текст или да ја користите командата copy-paste за да го ставите во полето.

Чекор 5

Потоа допрете го копчето Потврди за да го завршите процесот на откупување.

Чекор 6

На крајот, одете во делот Поштенско сандаче во играта за да ги добиете бесплатните што штотуку сте ги откупиле.

Кога ќе се достигне временското ограничување поставено од развивачот, ќе истече алфанумеричкиот код. Исто така, промотивниот код ќе престане да работи откако ќе биде откупен до максимум, па затоа е исклучително важно да го откупите пред истекот на рокот.

Можеби ќе сакате да го проверите и новото Приказната за кодовите за храна

Заклучок

Како што ветивме, ги вклучивме сите функционални Raid Promo Codes 2024 заедно со наградите што ги нудат. Можете да ги зграпчите сите добрите следејќи ја горната процедура доколку сте заинтересирани. Се надеваме дека оваа објава ви беше корисна, но ако имате повеќе прашања, слободно прашајте ги во коментарите.

2 размислувања за „Раид промотивни кодови 2024 март – Откупете корисни бесплати“

  • Постојат две причини зошто кодот не работи прво, времето поставено од развивачот истече или кодот го достигна својот максимален број на откупувања. Ова го спомнавме и во постот. Кодовите работеа во тоа време на кој било начин ќе ги преместиме на списокот со истечени шифри. Ви благодариме за коментарот.

   Одговори

Оставете коментар