Кодови за кликање со Skydive Race 2022 септември Откупете бесплатни победи и корисни работи

Дали ги баравте најновите шифри за кликање на трка со скајдив? тогаш дојдовте на вистинското место бидејќи ние сме тука со еден куп нови кодови за Skydive Race Clicker. Овие кодови ќе ви овозможат да добивате бесплатни поволности, како што се засилувања, победи и други поволности во играта.

Меѓу многуте Race Clicker игри достапни за уживање на корисниците на Roblox, Roblox Skydive Race Clicker се издвојува. Развиена од Rocket Kidz, таа е една од најновите игри на оваа платформа која има тркачка тема.

Мора да се тркате низ портите и да ги избегнувате пречките поставени пред вас за да ги завршите сите нивоа во гејмерската авантура. За да го направите тоа, треба брзо да кликнете и допрете на екранот на вашиот уред како што играта напредува, брзината на трчање исто така ќе се зголеми. Главната цел на играчот е да дојде до врвот на таблата на водачи.

Кодови за кликер на трка со падобран

Во оваа објава, ќе ја претставиме целосната колекција на нови 🏆 Race Clicker Codes 2022 кои можат бесплатно да ви ги добијат некои од најдобрите награди во играта. Ќе ја научите и постапката за откупување за оваа игра заедно со други важни детали.

Кодовите за откуп на Roblox Skydive Race Clicker ги објавува развивачот на апликацијата за игри преку официјалната рачка на Твитер. Работните кодови ќе ви помогнат да ги откупите бесплатните како бесплатни добивки, 25% забрзување и други корисни ресурси.

Како и другите игри на оваа платформа, развивачот започна да објавува Skydive Race Clicker Codes за достигнување пресвртници како што е постигнување пресвртница од 1 милион посетители. Оваа игра на Roblox имаше над 1,758,450 посетители кога последен пат ја проверивме и 9,930 играчи ја додадоа оваа авантура на нивната омилена листа.

Слика од екранот на Skydive Race Clicker Codes 2022 година

Оваа игра на Roblox Skydive Race Clicker, исто така, доаѓа со опција за купување во апликација и има и продавница. Нормално, играчите можат да ги отклучат работите достапни во продавницата користејќи валута во играта или имаат завршено различни задачи и достигнуваат одредени нивоа.

Но, со Skydive Race Clicker кодовите ќе ги добијат наградите веднаш. Бесплатните ставки ќе го подобрат вашето искуство со кликање со падобран и ќе ви помогнат да стигнете до целта со поголема брзина. Ќе добиете брзина навремено кога трката е во апликација.

Roblox Skydive Race Clicker Codes септември 2022 година

Овде ќе го обезбедиме списокот на Roblox Skydive Race Clicker Codes 2022 кои се состојат од 100% работни кодови заедно со бесплатните награди во играта. Ако барате бесплатни за оваа игра, тогаш ова е вашата шанса да ги имате.

Следниве се најновите кодови понудени од креаторот на Skydive Race Clicker:

Список со активни кодови (септември)

  • Златна - Земете златна рамна (нов код)
  • REBIRTHNEW - Добијте 10 илјади победи и 25% забрзување за два часа (нов код)
  • 100KGrp – Поврзана награда Добијте 150 победи (нови!)
  • 1MVisits – Откупете го кодот за награда 100 победи
  • 40KGrp – Добијте различни бесплатни подобрувања и награди

Во моментов има активни кодови за оваа игра на Roblox.

Список со истечени шифри (септември)

Во моментов нема истечени шифри за Skydive race clicker

Како да ги откупите кодовите во Skydive Race Clicker Roblox

Како да ги откупите кодовите во Skydive Race Clicker Roblox

Кодовите за игри на Roblox најчесто се откупуваат во играта и постапката е спомната подолу. Едноставно следете ги упатствата дадени во чекорите и извршете ги за да ги добиете вашите раце на понудените бесплати.

Чекор 1

Прво, стартувајте ја играта Skydive Race Clicker на вашиот уред користејќи ја апликацијата Roblox или нејзината веб-страница користејќи веб-прелистувач.

Чекор 2

Откако играта е целосно вчитана, кликнете/допрете на иконата Твитер достапна на дното на екранот.

Чекор 3

Откако ќе го притиснете копчето Твитер, ќе се отвори прозорецот за откуп.

Чекор 4

Сега од списокот внесете код во препорачаното поле за текст или користете ја командата copy-paste за да ја ставите во полето за текст.

Чекор 5

Конечно, кликнете/допрете го копчето Откупи за да го завршите откупот и да ги соберете бесплатните работи поврзани со него.

Ова е начин да добиете откупи во оваа авантура на Roblox и да ги користите додека играте. Кодовите на Skydive Race Clicker може да се откупат само вака и нема друг начин да добиете бесплатни награди и ресурси.

Само имајте во предвид дека секој код ќе работи до одредено време поставено од креаторот и престанува да работи по истекот на времето. Сега ќе работи и код кога ќе го достигне својот максимален лимит за откуп.

Во случај да сакате да знаете и да бидете во тек со доаѓањето на повеќе кодови за оваа игра на Roblox, тогаш следете ја нејзината рачка на Твитер. Ако сакате повеќе најнови кодови за други игри, тогаш посетете ја и обележете ја нашата страница со кодови на веб-локацијата.

Можеби ќе сакате да проверите Кодови за симулатор на Sword Lands

Најчесто поставувани прашања за кликање на трка со падобран со падобран

Каде да добијам повеќе кодови за Skydive Race Clicker?

Како што споменуваме во објавата, Твитер профилот насловен RocketKidz ги обезбедува новите кодови за оваа апликација за игри.

Што е Skydive Race Clicker?

Накратко, Skydive Race Clicker е авантура на Roblox во која ќе треба да кликнете или допрете најбрзо што можете пред трката за да можете побрзо да паднете.

Дали има Discord сервер за Skydive Race Clicker?

Да, има сервер Discord и група Roblox за оваа апликација за игри. Може да им се придружите за да ги добивате најновите вести во врска со апликацијата за игри и новите Skydive Race Clicker Codes.

Зошто некои од шифрите за кликање на трка со Skydive не работат?

Ако некој од шифрите за кликање на трката на Skydive не ги откупува поврзаните награди, тогаш рестартирајте ја апликацијата за игри и повторете го процесот повторно.

Завршни зборови

Вистина е дека секојдневните игри нудат најзабавни авантури, а Skydive Race Clicker нуди брза игра. Користете ги шифрите за кликање на трка со Skydive за да добиете бесплатни засилувања и да го направите искуството уште попријатно. Еве сè што имаме да кажеме за овој пост. Слободно споделете ги вашите размислувања во делот за коментари.

Оставете коментар