Кој е Бронвин Аурора? Вирално видео на TikTok, биографија, Вики

Младиот и убав инфлуенсер на социјалните мрежи, Бронвин Аурора, станува вирален на платформата за споделување видеа TikTok. Нејзиното видео собра милиони прегледи и е во тренд тема на социјалните мрежи. Во оваа објава ќе дознаете која е Бронвин Аурора и причините поради кои таа е вирална овие денови.

TikTok може да ве направи популарна личност преку ноќ, бидејќи видовме дека многу корисници стануваат познати за кратко време откако нивните видеа станаа вирални. Слично на тоа, видеото објавено од Бронвин е меѓу трендовските видеа на TikTok и е преплавено со коментари.

На видеото можете да ја видите нејзината скица додека се преправа дека е асистент на мало во продавница за облека. Тоа е едно од оние видеа кои станаа вирални без да се знае кој го создал. Изненадувачки, ова видео е направено од девојка која е добро позната и има пристоен број следбеници на бројни социјални мрежи. 

Кој е Бронвин Аурора

Слика од екранот на Who Is Bronwin Aurora

Бронвин Аурора е ѕвезда на социјалните мрежи со 167 илјади следбеници на платформата за споделување видеа TikTok. Таа, исто така, ужива многу следбеници на Инстаграм со над 172 илјади следбеници. Бронвин останува активен на платформите за социјално вмрежување и редовно објавува слики и видеа.

Оваа TikTok ѕвезда е достапна на оваа платформа со корисничко име cutebron11. Неодамна таа објави видео за помошник за малопродажба кое веќе собра 2 милиони лајкови за само еден ден. На видеото се гледа како Бронвин стои зад калап во продавница за малопродажба.

Во клипот, ќе бидете сведоци, како некој (не можеме да му го видиме лицето додека е зад камерата) се качува до гребенот и става пар долна облека. Потоа тој и кажува дека е подготвен да ја купи долната облека ако и стои на неговата девојка.

Тој веќе добро ја гледа и мисли дека Аурора е со иста големина како и неговата девојка. Затоа, тој бара од неа да ги носи како што сака за да се увери дека му одговараат. Бронвин се согласува и оди да ги провери, каде клиентот и шепоти на камерата: „Јас немам ни девојка“.

Видеото веќе за неколку дена има 19.4 милиони на социјалните мрежи и е тема за разговор овие денови. Еден корисник коментираше на TikTok велејќи: „Одиме подалеку од услугите на клиентите“. Друг додаде „Брат ме разбра кога рече дека немаш девојче“ и се насмеа.

Еден корисник кој бавно го сфатил тоа е скица, коментирал „Работи што никогаш не се случиле 100 години“. Друг кој не ја разбира вистинската приказна коментира „ова е капа af. овие двајца дефинитивно се познаваат“.

Биографија на Бронвин Аурора

Бронвин е Канаѓанка, родена на 12 март 2022 година. Таа е инфлуенсер на социјалните мрежи и има страница „Само обожаватели“ со 241.8 илјади допаѓања. На единствената платформа на обожаватели, таа се опишува себеси како „ситна студентка која ја истражува [нејзината] сексуалност“.

Нејзините трошоци за претплата на оваа платформа се 10 долари месечно. Заедно со него, таа редовно споделува слики, клипови и ролни и на Инстаграм. Рачката на сметката на Инстаграм Bronwin Aurora е bronwinaurora каде што таа секојдневно споделува прекрасни фотографии од себе.

Биографија на Бронвин Аурора

Според деталите споменати во нејзината био, таа сè уште е сингл и моментално не излегува со никого. Можевме да најдеме какви било информации во врска со нејзините родители и образованието бидејќи нема детали споменати. Таа не открива премногу за нејзиниот личен живот.

Нема достапни ниту детали за нето вредноста на Бронвин Аурора. Но, поголемиот дел од нејзиниот приход доаѓа од платформите на социјалните медиуми бидејќи има многу следбеници на интернет. Изгледа како многу авантуристичка личност полна со живот и се обидува да влијае на луѓето со својата убавина.

Можеби ќе сакате да го прочитате и следново:

Кој е Тејлор Хејл

Која е Џесика Суарез Гонзалес

Драма на Софија Гомез и Бруклин Веб ТикТок

Последни мисли

Па, кој е Бронвин Аурора не треба повеќе да биде мистерија бидејќи ги претставивме сите детали достапни на интернет. Исто така, ја научивте целата приказна за нејзиното вирално видео, така што тоа е тоа за оваа објава можете да ги споделите вашите размислувања во полето за коментари, засега, ние се откажуваме.

Оставете коментар