Kim jest Mark Goldbridge, którego reakcja podczas transmisji na żywo stała się wirusowa, Wiki, Age, Viral Video

Mark Goldbrindge, popularny fan Manchesteru United, zwrócił na siebie uwagę swoją reakcją na siódmego gola Liverpoolu, który stał się wirusowy w mediach społecznościowych. Dowiedz się, kim jest Mark Goldbridge w szczegółach i pełnej historii o wirusowej reakcji płaczu.

Liverpool pokonał Manchester United ostatniej nocy w angielskiej Premier League, pokonując ich rekordową przewagą 7: 0 na Anfield. To jedna z najbardziej zawstydzających porażek w długiej historii United, która sprawiła, że ​​fani United ukryli się w jaskini przed trollowaniem, które otrzymują w sieci.

Pokonanie Barcelony w Lidze Europy i zdobycie Pucharu Carabao sprawiło, że fani United uwierzyli, że mogą w tym sezonie przekroczyć linię bramkową przeciwko walczącej drużynie Liverpoolu. Ale wszystkie marzenia o pokonaniu Liverpoolu na Anfield zostały zniszczone, gdy United straciło 7 bramek, nie zdobywając ani jednego gola. To była niezapomniana noc dla wiernych United, w tym dla Marka Goldbridge'a.

Kim jest Mark Goldbridge

Mark Goldbridge, którego prawdziwe nazwisko brzmi Brent Di Cesare, jest znanym YouTuberem, który prowadzi kanał The United Stand z siedzibą w Manchesterze United. Ma też kilka innych kanałów na YouTube z przyzwoitymi obserwatorami, takimi jak That's Football, That's Entertainment i Mark Goldbridge.

Główny kanał The United Stand 1.61 miliona subskrybentów z wieloma milionami wyświetleń. Jest wielkim zjednoczonym fanboyem, który śledzi i reaguje na wszystko, co dzieje się w klubie i wokół niego. Jego treści na YouTube są głównie o United i piłce nożnej.

Zrzut ekranu Kim jest Mark Goldbridge

Mark ma 44 lata, urodził się w Nottingham i mieszka w Solihull. Jego data urodzenia to 7 kwietnia 1979 r., a przed rozpoczęciem kariery w YouTube służył również jako policjant. Swoją przygodę z YouTube i innymi platformami streamingowymi rozpoczął w 2014 roku.

Wśród czterech kanałów YouTube Goldbridge są: „The United Stand”, na którym znajdują się treści dotyczące Manchesteru United, oraz „Mark Goldbridge That's Football”, na którym znajdują się ogólne treści związane z piłką nożną i filmy do oglądania. Kanał YouTube zatytułowany „Mark Goldbridge That's Entertainment” zawiera klipy z ostatnich transmisji na żywo, a kanał „Mark Goldbridge” zawiera treści bardziej osobiste, takie jak filmy o gotowaniu, vlogi i ogólne rozmowy.

Współpracował także z talkSport, gdzie robił nocne show dla platformy. Przez te wszystkie lata jego głównym tematem pozostawał Manchester United, ponieważ jego ulubiony klub doświadczył ogromnego upadku po tylu chwalebnych latach pod wodzą Sir Alexa Fergusona.

Reakcja Marka Goldbridge'a na pobicie Liverpoolu United 7:0

Manchester był pewny wejścia do gry, ponieważ był niepokonany w ostatnich dziesięciu meczach, w których pokonał FC Barcelonę i zdobył Puchar Carabao, pokonując Newcastle United. Niektórzy fani United byli również pewni, że ich drużyna z łatwością pokona Liverpool i odniesie długo oczekiwane zwycięstwo na Anfield.

Jednak sytuacja została wywrócona do góry nogami, gdy Liverpool zadał cios, który zostanie zapamiętany na zawsze przez zjednoczonych wiernych. W pierwszej połowie Liverpool strzelił tylko raz, ponieważ poprzednio United Linked Cody Gakpo strzelił gola w 43. minucie meczu. W drugiej połowie wydawało się, że United zapomniało, jak się gra w piłkę nożną, ponieważ Liverpool strzelił sześć bramek w 45 minut.

Piłkarze Manchesteru byli wszędzie, tracąc bramkę niemal przy każdym ataku Liverpoolu. Ciężko było oglądać ich tak pobitych dla wszystkich fanów, w tym Marka Goldbridge'a, który dosłownie płakał podczas transmisji na żywo. Chowa się za swoim krzesłem, kiedy Liverpool strzelił siódmego gola w meczu i nie może uwierzyć w to, co się stało.

Po tym, jak Firmino zdobył 7:0 dla Liverpoolu tuż przed przerwą, był załamanym człowiekiem. Krzyknął wiele razy Nie mogę w to uwierzyć iz obrzydzeniem uderzył o podłogę pokoju. Powiedział: „Oni zawsze zamierzali zabić… Och, k***a, do diabła. odszedłem. Skończyłem. NIE! NIE! NOOOOO! Och, na litość boską! NIE! NIE! NIE!

Oto pełny film z pełną reakcją Marka Goldbridge'a na mecz Liverpoolu.

Możesz być również zainteresowany wiedzą Kim jest Elliot Gindi

Wnioski

Z pewnością już wiesz, kim jest Mark Goldbridge, który krzyczał i płakał podczas transmisji na żywo, kiedy Liverpool strzelił siódmego gola przeciwko Manchesterowi United. To wszystko, co mamy z tego, jak na razie się żegnamy.