Kdo je Jessica Davies Manželka Travise Heada hrdiny australského mistrovství světa 2023

Jessica Davies je modelkou a manželkou hrdiny finále Mistrovství světa ve fotbale 2023 Travise Heada. Travis Head sám ve finále zničil bowlingový útok Indie a pomohl Austrálii k dalšímu triumfu ve Světovém poháru. Jessica tam byla, aby podpořila svého manžela, a po vítězství se zdálo, že je přes měsíc. Seznamte se podrobně, kdo je Jessica Davies, a dozvíte se o jejích nejnovějších příspěvcích oslavujících slávu australského mistrovství světa.

Travis Head zaznamenal ohromující úder 140 běhů po 120 míčích, ve kterých zahrál obrovské šestky a zaútočil na Indian bowling. Pomohl Austrálii dosáhnout cíle 241 ve 44 směnách. Ohromující klepání zapůsobilo na všechny a dostalo se mu uznání z celého světa.

Po zápase byl viděn mluvit a slavit slávu mistrovství světa se svou manželkou Jessicou Davies. Travis se na začátku turnaje zranil, přesto ho australské vedení podporovalo. V prvním zápase proti Novému Zélandu skóroval století, v semifinále proti Jihoafrické republice nastřílel úžasných padesát a ve finále zahrál století vítězných zápasů.

Kdo je Jessica Davies Manželka Travise Head Age, Bio, Instagram, Děti

Manželka Travise Heada Jessica Davies je modelka pocházející z Adelaide v Austrálii. S Travisem se setkala na vysoké škole a ptáci lásky se vzali v dubnu 2023. Jessica je prominentní modelka a dokázala upoutat pozornost veřejnosti svým úžasným vzhledem. Je také úspěšnou podnikatelkou provozující restauraci.

Snímek obrazovky Who is Jessica Davies

Jessica Davies má podle informací dostupných online 24 let a na Instagramu má přes 27 tisíc sledujících. Jessica Davies následovala svou akademickou dráhu na Trinity College, kde se setkala s a později se provdala za proslulého australského hráče kriketu Travise Heada. Pár se zasnoubil v roce 2021 a loni se oficiálně vzali.

Mají jedno dítě jménem Milla, které je nyní jeden rok. Kromě toho, že je modelkou, vynikla také jako podnikatelka. Vlastní restauraci s názvem mnoho restaurací, která se nachází také v Canbeře a Sydney. S hrdinou finále Mistrovství světa v kriketu 2023 se zná od dětství a začali spolu chodit na univerzitě.

V jednom ze svých příspěvků k svatebnímu obřadu na Instagramu mluvila o jejich vztahu a popisovala příspěvek „Nic zvláštního, než si vzít mého nejlepšího přítele u nás doma, před našimi nejbližšími přáteli a rodinou“. Pokračovala slovy: "A já se nemůžu dočkat, až strávím zbytek svého života, když ti bude tvoje žena připomínat, jak jsi neuvěřitelný."

Jessica Davies a Travis Head společně oslavili vítězství ve Světovém poháru

Jessica byla v Indii, aby podpořila svého manžela Travise po celý turnaj. Byla přítomna v Ahmadabádu během finále ICC Cricket Men's World Cup 2023 a fandila své zemi, zejména své lepší polovičce Travise Heada. Headovy vynikající směny byly rozdílem mezi těmito dvěma, když Austrálie křižovala k vítězství s overs nazbyt.

Předtím byl vynikající pálkař Travis Head Australia jmenován hráčem zápasu ve finále ICC World Test Championship proti Indii za svůj vynikající pálkařský výkon. Překvapivě také vyhrál jako hráč zápasu ve finále mistrovství světa 2023 na stadionu Narendra Modi v Ahmedabadu.

Kdo je Jessica Davies manželka Travise Heada

Po obdržení ceny vyjádřil své názory, když se ho zeptali na své pocity, a řekl: „Jaký úžasný den! Jsem prostě nadšený, že jsem toho součástí. Je to mnohem lepší, než vidět mistrovství světa na gauči doma (na jeho zranění). Byl jsem trochu nervózní, ale Marnus hrál výjimečně dobře a pohltil všechen tlak. Cítil jsem, jak Mitch [Marsh] udával hře tón a to byla energie, kterou jsme chtěli. Bylo to skvělé rozhodnutí zahrát míč jako první a jak hra pokračovala, branka se zlepšovala.“

Ve své řeči pokračoval slovy: „Vyplatilo se a je hezké hrát roli. Opět je to něco, na čem tvrdě pracuji a je hezké se toho držet a přispívat před plným sálem. Rozhodně třetí na seznamu (Ricky Ponting, Adam Gilchrist, Travis Head – hráč zápasu ve finále Světového poháru) a je hezké přispět.“

Možná byste to také chtěli vědět Kdo je Sabrina Bahsoon?

Proč investovat do čističky vzduchu?

Kdo je Jessica Davies, manželka hvězdy australského mistrovství světa 2023 Travise Heada, už by nemělo být žádnou záhadou, protože jsme v tomto příspěvku poskytli všechny podrobnosti. Modelka z australského Adelaide si získala mnoho srdcí svým úžasným vzhledem a příspěvky.