Camavinga meemi päritolu, ülevaated ja taust

Kui olete jalgpallifänn, kes jälgib seda regulaarselt, mõistate konteksti kiiremini ja olete võib-olla kohanud Camavinga meemi. See meem pälvib erinevatel suhtlusvõrgustikel, eriti Twitteris, palju tähelepanu ja meeldimisi.

Eduardo Camavinga on Madridi Reali mängija, kes oleks tulnud mängust välja saata pärast seda, kui ta sooritas vigastuse tõttu mängust eemaldatud Sevilla meeskonna Anthony Martiali. Opositsioonifännid ei olnud selle otsusega sugugi rahul, kuna ta oli ühel kollasel.

Madridi jaoks oli see suur mäng liiga võitmise kontekstis, kuna nad on nüüd lähemal La Liga tiitlile, olles 15 punkti kaugusel. Taas oli Karim Benzema show see, kes lõi kohtumise viimastel minutitel Reali võiduvärava.

Camavinga meem

Oleme kogu hooaja jooksul näinud inimesi, kes kutsuvad liiga kohtunikke Reali erapoolikuks, kuna nad on otsustavatel aegadel teinud Madridi kasuks otsuseid, mis oleksid võinud liiga ilmet muuta. Seetõttu on sotsiaalmeedia üle ujutatud Camavinga meemide ja Vardridi kõnedega.

Sevilla ja Madridi Reali vaheline matš oli järjekordne mäng, kus oleme näinud Real Madridi eepilist tagasitulekut. Nad olid 2:0 kaotusseisus ning suudeti Benzema ja Vinicius Juniori säraga tagasi tulla, kuid kohtunike otsus jättis halva maitse.

Kõik teiste klubide fännid peale Madridi ühinesid kohtunike ja videoabikohtunike (VAR) ametnike trallitamiseks Madridi pooldajana, kes nimetas liigat võltsiks. Enamik meeme näitas Reali president Florentino Perezit VAR-i ametnike kontrollijana.

Mis on Camavinga Meme

Intsident juhtus 32. mängupäeval, kui liiga kaks suurimat meeskonda läksid vastamisi ja tegemist oli kõrgete panustega mänguga, kuna Real vajas võitu, et kindlustada liigatiitel ja suurendada vahe 15-punktiliseks.

Poolajal oli Realil 2 väravat, kui Sevilla lõi Ivan Rakitici ja Eric Lamela värava. Sevilla domineeris esimest poolaega ja Real näis olevat organiseerimatu. Poolkaitsja Camavinga sai kollase kaardi, kuna tegi Sevilla mängijale vea.

Teine poolaeg algab brasiillase Rodrygo Reali väravaga, millele järgneb veel kaks väravat, üks 82. minutil Nacholt ja 3. väravast klassikaline Benzema 90. minutil. Vahepeal vältis Camavinga teist kollast ja potentsiaalset punast kaarti, mis oleks võinud mängu Sevilla kasuks muuta.

Camavinga Meme ekraanipilt

Kohtunikud otsustasid mitte anda talle kollast ega punast ning ka VAR ei sekkunud pärast seda, kui visuaal näitas selget viga Anthony Martiali vastu, kes vasturünnakul palliga jooksis. Viga peatas vasturünnaku ja vigastas Anthonyt, kelle asendas Rafa Mir.

Camavinga Meme ajalugu

Meemi päritolu oli Twitteri kasutaja, kes postitas esmalt klipi veast pealkirjaga "Vardrid selle parimas vormis. Päästetud 12-lt 11-le langemisest”. Väide 12:11 süüdistab sarkastiliselt kohtunikke selles, et nad on igas mängus 12. mängija.

Seejärel järgnes tohutu hulk säutse ainulaadsete toimetuste ja paroodiatega. Teine Twitteri kasutaja postitas VAR-i ruumi Madridi presidendist Perezist foto, mille pealkiri oli "Vardrid uuendas uuesti oma tellimust".

Vardrid Meem

Meemid ringlesid paljudel sotsiaalmeedia platvormidel mitu päeva ja inimesed hüppasid oma kommentaare, et neid populaarsemaks muuta. Jalgpall on maailma vaadatuim spordiala ja igal klubil on oma fännibaas, kes on valmis igale sellisele olukorrale ette põrkama, kui see nende meeskondadele haiget teeb.