„Camavinga Meme“ kilmė, įžvalgos ir fonas

Jei esate futbolo gerbėjas, kuris reguliariai jį sekate, greičiau suprasite kontekstą ir galbūt susidūrėte su „Camavinga Meme“. Šis memas sulaukia daug dėmesio ir teigiamų įvertinimų įvairiose socialinių tinklų platformose, ypač „Twitter“.

Eduardo Camavinga yra Madrido „Real“ žaidėjas, kuris turėjo būti pašalintas iš aikštės po to, kai įvykdė netikėtą iššūkį „Sevilla“ žaidėjui Anthony Martialui, kuris buvo pašalintas dėl traumos. Opozicijos sirgaliai buvo visiškai nepatenkinti tokiu sprendimu, nes jis buvo ant vienos geltonos spalvos.

Tai buvo didelis žaidimas Madrido lygos pergalės kontekste, nes dabar jie yra arčiau „La Liga“ čempiono titulo ir yra 15 taškų pranašumai. Tai vėlgi buvo Karimo Benzema šou, kuris paskutinėmis rungtynių minutėmis pelnė pergalingą įvartį „Real“ ekipai.

Camavinga Meme

Visą sezoną matėme, kaip žmonės lygos „Real“ teisėjus vadina šališkais, nes jie lemtingais laikais priėmė Madrido naudai sprendimus, kurie galėjo pakeisti lygos vaizdą. Todėl socialinius tinklus užtvindo „Camavinga“ memai ir „Vardrid“ skambučiai.

Rungtynės tarp „Sevilla“ ir Madrido „Real“ buvo dar vienas žaidimas, kuriame matėme epinį Madrido „Real“ sugrįžimą. Jie nusileido 2:0 ir sugebėjo sugrąžinti Benzema ir Viničiaus Junioro spindesį, tačiau teisėjų sprendimas paliko blogą skonį.

Visi klubų, išskyrus Madridą, gerbėjai kartu trolino teisėjus ir vaizdo teisėjo asistentus (VAR) kaip pro Madridą, vadindami lygą suklastota. Daugumoje memų buvo parodytas „Real“ prezidentas Florentino Perezas kaip VAR pareigūnų kontrolierius.

Kas yra „Camavinga Meme“.

Incidentas įvyko 32-ąją rungtynių dieną, kai dvi didžiausios lygos komandos kovojo viena prieš kitą ir tai buvo didelio įnašo žaidimas, nes „Real“ reikėjo laimėti, kad užsitikrintų lygos titulą ir padidintų skirtumą iki 15 taškų.

Įpusėjus kėliniui, „Real“ pelnė 2 įvarčius, kai „Sevilla“ įmušė Ivaną Rakiticą ir Eriką Lamelą. Pirmajame kėlinyje dominavo „Sevilla“, o „real“ atrodė netvarkingai. Vidurio puolėjas Camavinga gavo geltoną kortelę už Sevilijos žaidėjo pražangą.

Antrasis kėlinys prasideda „Real“ įvarčiu, kurį pelno brazilas Rodrygo, po kurio 82-ąją minutę Nacho įmuša dar du įvarčius, o 3-ąją minutę įmuša 90-ias klasikinis Benzema. Tuo tarpu Camavinga išvengė antros geltonos ir potencialios raudonos kortelės, kuri galėjo pakeisti žaidimą Sevilla naudai.

„Camavinga Meme“ ekrano kopija

Teisėjai nusprendė neskirti jam geltonos ar raudonos spalvos, o VAR taip pat nesikišo po to, kai vaizdiniai parodė aiškią pražangą prieš kontrataką su kamuoliu bėgantį Anthony Martialą. Pražanga sustabdė kontrataką ir sužalojo Anthony, kurį pakeitė Rafa Mir.

„Camavinga Meme“ istorija

Memo kilmė buvo „Twitter“ vartotojas, kuris pirmą kartą paskelbė pražangos klipą su antrašte „Vardrid at its best. Išgelbėtas nuo kritimo iš 12 į 11 vyrų“. Teiginys 12:11 sarkastiškai kaltina teisėjus, kad jie yra 12-as žaidėjas kiekvienose rungtynėse.

Tada sekė daugybė tviterių su unikaliais pakeitimais ir parodijomis. Kitas „Twitter“ vartotojas paskelbė Madrido prezidento Perezo nuotrauką VAR kambaryje su prierašu: „Vardridas vėl atnaujino savo prenumeratą“.