Kas ir Marks Goldbridžs, kura reakcija tiešraides laikā kļuva par vīrusu, Wiki, vecumu, vīrusu video

Populārais Mančestras United fans Marks Goldbrindžs ir pievērsis uzmanību ar savu reakciju uz Liverpūles septītajiem vārtiem, jo ​​tas izplatījās sociālajos medijos. Detalizēti uzziniet, kas ir Marks Goldbridžs un pilns stāsts par vīrusa raudāšanas reakciju.

"Liverpool" pagājušajā naktī Anglijas Premjerlīgā pārspēja Mančestras "United", pārspējot to ar rekordlielu pārsvaru 7:0 Anfield laukumā. Tā ir viena no apkaunojošākajām sakāvēm United ilgajā vēsturē, kas liek apvienotajiem līdzjutējiem paslēpties alā, lai trollētu, ko viņi saņem tiešsaistē.

Uzvarot Barcelona Eiropas līgā un izcīnot Carabao kausu, United fani lika noticēt, ka viņi šosezon spēs pārvarēt grūtībās nonākušo Liverpūles vienību. Taču visi sapņi par Liverpūles pieveikšanu Anfīldā sagruva, jo United piekāpās 7, negūstot nevienus vārtus. Vienotajiem ticīgajiem, tostarp Markam Goldbridge, šī nakts bija jāaizmirst.

Kas ir Marks Goldbridžs

Marks Goldbridžs, kura īstais vārds ir Brents Di Čezāre, ir slavens YouTube lietotājs, kurš vada Mančestras United fanu kanālu The United Stand. Viņam ir arī vairāki citi kanāli pakalpojumā YouTube ar pietiekami daudz sekotāju, piemēram, That's Football, That's Entertainment un Mark Goldbridge.

Galvenajam kanālam The United Stand ir 1.61 miljons abonentu ar daudziem miljoniem skatījumu. Viņš ir milzīgs vienots fans, kurš seko un reaģē uz visu, kas notiek klubā un ap to. Viņa saturs vietnē YouTube galvenokārt ir par vienotību un futbolu.

Ekrānuzņēmums Kas ir Marks Goldbridžs

Marks ir 44 gadus vecs, dzimis Notingemā un dzīvo Solihullā. Viņa dzimšanas datums ir 7. gada 1979. aprīlis, un viņš arī strādāja par policistu pirms savas YouTube karjeras sākuma. Savu YouTube un citu platformu straumēšanas ceļu viņš sāka 2014. gadā.

Starp Goldbridge četriem YouTube kanāliem ir “The United Stand”, kurā tiek piedāvāts Manchester United saturs, un “Mark Goldbridge That's Football”, kurā ir vispārīgs futbola saturs un skatīšanās iespējas. YouTube kanālā ar nosaukumu “Mark Goldbridge That's Entertainment” ir iekļauti klipi no pēdējām tiešraides straumēm, savukārt kanālā ar nosaukumu “Mark Goldbridge” ir pieejams personiskāks saturs, piemēram, gatavošanas videoklipi, vlogi un vispārīga tērzēšana.

Viņš ir arī strādājis ar talkSport, kur viņš platformai izmanto šovu vēlu vakarā. Visus šos gadus viņa galvenā tēma bija Mančestras United, jo viņa mīļākais klubs ir piedzīvojis milzīgu kritumu pēc tik daudziem slavinātiem gadiem sera Aleksa Fergusona vadībā.

Marka Goldbridža reakcija uz Liverpool Thrashing United 7:0

Mančestras spēle bija pārliecināta, jo pēdējās desmit spēlēs, kurās viņi uzvarēja FC Barcelona un izcīnīja Karabao kausu, uzvarot Ņūkāslas United, viņi bija nepārspēti. Daži vienoti līdzjutēji arī bija pārliecināti, ka viņu komanda viegli pārspēs Liverpool un izcīnīs ļoti gaidīto uzvaru Anfieldā.

Taču galds tika apgriezts kājām gaisā, kad Liverpūle deva sitienu, kas vienotajiem ticīgajiem paliks atmiņā uz visiem laikiem. Pirmajā puslaikā Liverpūle tikai vienreiz guva vārtus, kad mača 43. minūtē vārtus guva kādreizējais United Linked Kodijs Gakpo. Otrajā puslaikā šķita, ka United aizmirsa spēlēt futbolu, jo Liverpūle 45 minūtēs guva sešus vārtus.

Mančestras spēlētāji bija visur, ielaižot vārtus gandrīz katrā Liverpūles uzbrukumā. Bija grūti skatīties, kā viņi tiek piekauti visiem faniem, tostarp Markam Goldbridge, kurš burtiski raudāja tiešraides laikā. Viņš slēpjas aiz krēsla, kad Liverpool guva savus 7. vārtus mačā un nespēja noticēt notikušajam.

Pēc tam, kad Firmino tieši pirms spēles pārtraukuma panāca 7:0 pret Liverpūli, viņš bija salauzts. Viņš daudzas reizes kliedza, ka es tam nespēju noticēt, un riebumā atsitās pret istabas grīdu. Viņš teica: “Viņi vienmēr gatavojās nogalināt... Ak, velns velns. Esmu prom. Esmu beidzis. Nē! Nē! NOOOO! Ak, dieva dēļ! Nē! Nē! Nē!

Šeit ir pilns Marka Goldbridža reakcijas uz Liverpool spēli pilns video.

Jūs varētu arī interesēt zināt Kas ir Eliots Džindijs

Secinājumi

Protams, jūs tagad zināt, kas ir Marks Goldbridžs, kurš kliedza un raudāja tiešraides laikā, kad Liverpūle guva septītos vārtus pret Manchester United. Tas ir viss, kas mums ir no šī, pagaidām atvadoties.