Kto je Mark Goldbridge, koho reakcia počas živého prenosu bola vírusová, Wiki, vek, vírusové video

Mark Goldbrindge, populárny fanúšik Manchestru United, zaujal pozornosť svojou reakciou na siedmy gól Liverpoolu, ktorý sa šíril po sociálnych sieťach. Spoznajte, kto je Mark Goldbridge, podrobne a celý príbeh o reakcii vírusového plaču.

Liverpool minulú noc porazil Manchester United v anglickej Premier League a na Anfielde ho porazil rekordným rozdielom 7:0. Je to jedna z najtrápnejších porážok v dlhej histórii United, vďaka ktorej sa zjednotení fanúšikovia skrývajú v jaskyni pred trollovaním, ktoré dostávajú online.

Porazenie Barcelony v Európskej lige a víťazstvo v Carabao Cupe prinútili fanúšikov United veriť, že v tejto sezóne môžu prekonať čiaru proti bojujúcemu tímu Liverpoolu. Všetky sny o tom, že porazí Liverpool na Anfielde, sa však rozplynuli, keď United inkasovali 7 gólov, pričom nedokázali streliť ani jeden gól. Pre veriacich United vrátane Marka Goldbridgea to bola noc na zabudnutie.

Kto je Mark Goldbridge

Mark Goldbridge, vlastným menom Brent Di Cesare, je známy YouTuber, ktorý prevádzkuje fanúšikovský kanál The United Stand v Manchestri United. Má tiež niekoľko ďalších kanálov na YouTube so slušnou sledovanosťou, ako napríklad That's Football, That's Entertainment a Mark Goldbridge.

Hlavný kanál The United Stand má 1.61 milióna predplatiteľov s mnohými miliónmi zhliadnutí. Je to obrovský jednotný fanboy, ktorý sleduje a reaguje na všetko, čo sa deje v klube a okolo neho. Jeho obsah na YouTube je väčšinou o jednote a futbale.

Snímka obrazovky Kto je Mark Goldbridge

Mark má 44 rokov, narodil sa v Nottinghame a žije v Solihull. Jeho dátum narodenia je 7. apríla 1979 a pred začiatkom svojej kariéry na YouTube slúžil aj ako policajt. Svoju cestu streamovania na YouTube a iných platformách začal v roku 2014.

Medzi štyrmi kanálmi na YouTube spoločnosti Goldbridge sú „The United Stand“, ktorý obsahuje obsah Manchestru United, „Mark Goldbridge That's Football“, ktorý obsahuje všeobecný futbalový obsah a pozeranie. Kanál YouTube s názvom „Mark Goldbridge That's Entertainment“ obsahuje klipy z nedávnych priamych prenosov, zatiaľ čo kanál s názvom „Mark Goldbridge“ ponúka osobnejší obsah, ako sú videá o varení, vlogy a všeobecné rozhovory.

Spolupracoval aj s talkSport, kde zvykne robiť pre platformu nočnú šou. Celé tie roky zostal jeho hlavnou témou Manchester United, keďže jeho obľúbený klub zažil obrovský pád po toľkých oslavovaných rokoch pod vedením Sira Alexa Fergusona.

Reakcia Marka Goldbridgea na Liverpool Thrashing United 7-0

Manchester šiel do zápasu sebavedomo, pretože v posledných desiatich zápasoch, v ktorých porazil FC Barcelona a vyhral Carabao Cup, neporazil Newcastle United. Niektorí zjednotení fanúšikovia boli tiež presvedčení, že ich tím ľahko porazí Liverpool a na Anfielde získa toľko očakávané víťazstvo.

Ale stôl sa obrátil hore nohami, pretože Liverpool dal výprask, ktorý si zjednotení veriaci budú navždy pamätať. V prvom polčase skóroval Liverpool iba raz, keďže predtým United Linked Cody Gakpo vsietil v 43. minúte zápasu. V druhom polčase sa zdalo, že United zabudli hrať futbal, keďže Liverpool vsietil šesť gólov za 45 minút.

Hráči Manchestru boli všade inkasovaní gólom takmer pri každom útoku Liverpoolu. Bolo ťažké sledovať ich takto zbitých pre všetkých fanúšikov vrátane Marka Goldbridgea, ktorý doslova plakal pri priamom prenose. Keď Liverpool strelil svoj siedmy gól v zápase, skryl sa za stoličku a nemohol uveriť tomu, čo sa stalo.

Po tom, čo Firmino tesne pred prestávkou zvýšil Liverpool na 7:0, bol zlomeným mužom. Mnohokrát zakričal neverím a znechutene udrel o podlahu miestnosti. Povedal: „Vždy sa chystali zabiť... Oh, sakra. Som preč. Skončil som. Nie! Nie! NIE! Preboha! Nie! Nie! Nie!

Tu je celé video úplnej reakcie Marka Goldbridgea na hru Liverpoolu.

Tiež by vás mohlo zaujímať vedieť Kto je Elliot Gindi?

záver

Teraz už určite viete, kto je Mark Goldbridge, ktorý kričal a plakal počas priameho prenosu, keď Liverpool vsietil 7. gól proti Manchestru United. To je všetko, čo o tomto máme, zatiaľ čo sa lúčime.