Kdo je Mark Goldbridge, čigar reakcija med prenosom v živo je postala virusna, Wiki, starost, virusni video

Mark Goldbrindge, priljubljeni navijač Manchester Uniteda, je pritegnil pozornost s svojo reakcijo na sedmi zadetek Liverpoola, ki se je razširila po vseh družbenih medijih. Spoznajte, kdo je Mark Goldbridge, s podrobnostmi in celotno zgodbo o reakciji virusnega joka.

Liverpool je sinoči v angleški Premier ligi premagal Manchester United in ga premagal z rekordno razliko 7 proti 0 na Anfieldu. To je eden najbolj sramotnih porazov v dolgi zgodovini Uniteda, zaradi katerega so se združeni navijači skrili v jamo pred trolanjem, ki ga prejemajo po spletu.

Z zmago nad Barcelono v Ligi Evropa in zmago na pokalu Carabao so navijači Uniteda verjeli, da lahko to sezono premagajo črto proti Liverpoolu, ki ima težave. Toda vse sanje o zmagi nad Liverpoolom na Anfieldu so se razblinile, saj je United prejel 7 golov in ni dosegel niti enega gola. To je bila noč za pozabo za vernike Združenih držav, vključno z Markom Goldbridgeom.

Kdo je Mark Goldbridge

Mark Goldbridge, čigar pravo ime je Brent Di Cesare, je slavni YouTuber, ki vodi kanal oboževalcev Manchester Uniteda The United Stand. Ima tudi več drugih kanalov na YouTubu z dostojnim številom sledilcev, kot so That's Football, That's Entertainment in Mark Goldbridge.

Glavni kanal The United Stand 1.61 milijona naročnikov z več milijoni ogledov. Je ogromen združen navijač, ki spremlja in se odziva na vse, kar se dogaja v in okoli kluba. Njegova vsebina na YouTubu je večinoma o Unitedu in nogometu.

Posnetek zaslona Kdo je Mark Goldbridge

Mark je star 44 let, rojen v Nottinghamu in živi v Solihullu. Njegov datum rojstva je 7. april 1979, pred začetkom kariere na YouTubu pa je bil tudi policist. Svojo pretočno pot na YouTubu in drugih platformah je začel leta 2014.

Med štirimi YouTube kanali Goldbridgea sta »The United Stand«, ki prikazuje vsebino Manchester Uniteda, »Mark Goldbridge That's Football«, ki prikazuje splošno nogometno vsebino in oglede. Kanal YouTube z naslovom »Mark Goldbridge That's Entertainment« prikazuje posnetke iz nedavnih prenosov v živo, medtem ko kanal z naslovom »Mark Goldbridge« ponuja bolj osebno vsebino, kot so videoposnetki o kuhanju, videovlogi in splošni klepet.

Sodeloval je tudi s talkSportom, kjer je delal poznonočne oddaje za platformo. Vsa ta leta je njegova glavna tema ostal Manchester United, saj je njegov najljubši klub po toliko veličastnih letih pod sirom Alexom Fergusonom doživel neizmeren padec.

Reakcija Marka Goldbridgea na Liverpool Thrashing United 7-0

Manchester je samozavestno vstopil v igro, saj so bili neporaženi na zadnjih desetih tekmah, v katerih so premagali FC Barcelono in osvojili pokal Carabao, premagavši ​​Newcastle United. Nekateri združeni navijači so bili tudi prepričani, da bo njihova ekipa zlahka premagala Liverpool in prišla do težko pričakovane zmage na Anfieldu.

Toda miza se je obrnila na glavo, saj je Liverpool poskrbel za udarec, ki si ga bodo združeni verniki za vedno zapomnili. V prvem polčasu je Liverpool zadel le enkrat, nekdanji United Linked Cody Gakpo je zadel v 43. minuti tekme. V drugem polčasu se je zdelo, kot da je United pozabil igrati nogomet, saj je Liverpool v 45 minutah dosegel šest golov.

Igralci Manchestra so bili povsod in so prejeli gol skoraj ob vsakem napadu Liverpoola. Težko jih je bilo gledati tako pretepene za vse oboževalce, vključno z Markom Goldbridgeom, ki je med prenosom v živo dobesedno jokal. Skril se je za svojim stolom, ko je Liverpool dosegel svoj 7. gol na tekmi, in ni mogel verjeti, kaj se je zgodilo.

Potem ko je Firmino Liverpoolu dosegel rezultat 7-0 tik pred podaljškom, je bil zlomljen človek. Velikokrat je zavpil Ne morem verjeti in z gnusom udaril po tleh sobe. Rekel je: »Vedno so se nameravali ubiti ... Oh, hudiča. odšel sem Končal sem. ne! ne! NEOOO! Oh za božjo voljo! ne! ne! ne!

Tukaj je celoten video celotne reakcije Marka Goldbridgea na tekmo Liverpoola.

Morda vas bo zanimalo tudi vedenje Kdo je Elliot Gindi

zaključek

Zagotovo zdaj veste, kdo je Mark Goldbridge, ki je kričal in jokal med prenosom v živo, ko je Liverpool dosegel 7. gol proti Manchester Unitedu. To je vse, kar imamo od tega, ko se za zdaj poslavljamo.