Ко је Марк Голдбриџ чија је реакција током преноса уживо постала вирусна, вики, старост, вирусни видео

Марк Голдбринџ, популарни навијач Манчестер јунајтеда, привукао је пажњу својом реакцијом на 7. гол Ливерпула који се проширио на друштвене мреже. Упознајте се ко је Марк Голдбриџ у детаље и пуну причу о вирусној реакцији плача.

Ливерпул је синоћ победио Манчестер јунајтед у енглеској Премијер лиги победивши их рекордном разликом од 7:0 на Енфилду. То је један од најсрамотнијих пораза у дугој историји Јунајтеда због чега се уједињени навијачи скривају у пећини да би тролили које добијају на мрежи.

Победом над Барселоном у Лиги Европе и освајањем Карабао купа навијаче Јунајтеда верују да би могли да пређу линију против Ливерпула који се бори ове сезоне. Али сви снови о победи против Ливерпула на Енфилду су срушени пошто је Јунајтед примио 7 без гола. Била је то ноћ за заборав за вернике Јунајтеда, укључујући Марка Голдбриџа.

Ко је Марк Голдбриџ

Марк Голдбриџ чије је право име Брент Ди Чезаре је познати Јутјубер који води навијачки канал са седиштем у Манчестер јунајтеду Тхе Унитед Станд. Такође има неколико других канала на Јутјубу са пристојним пратиоцима као што су Тхат'с Фоотбалл, Тхат'с Ентертаинмент и Марк Голдбридге.

Главни канал Тхе Унитед Станд има 1.61 милиона претплатника са много милиона прегледа. Он је велики уједињени навијач који прати и реагује на све што се дешава у клубу и око њега. Његов садржај на Јутјубу је углавном о уједињењу и фудбалу.

Снимак екрана ко је Марк Голдбриџ

Марк има 44 године, рођен је у Нотингему и живи у Солихалу. Његов датум рођења је 7. април 1979. године и такође је служио као полицајац пре почетка своје ИоуТубе каријере. Своје путовање на ИоуТубе и другим платформама започео је 2014.

Међу четири Голдбриџова ИоуТубе канала су „Тхе Унитед Станд“, који садржи садржај Манчестер јунајтеда, „Марк Голдбридге Тхат'с Фоотбалл“, који садржи општи фудбалски садржај и праћење. ИоуТубе канал под називом „Марк Голдбридге Тхат'с Ентертаинмент“ садржи клипове из недавних стримова уживо, док канал под називом „Марк Голдбридге“ садржи више личних садржаја као што су видео снимци о кувању, влогови и опште ћаскање.

Такође је сарађивао са талкСпорт-ом где је радио емисију до касно у ноћ за платформу. Све ове године његова главна тема је остао Манчестер јунајтед јер је његов омиљени клуб доживео огроман пад после толико славних година под Сир Алеком Фергусоном.

Марк Голдбриџ реаговао на Ливерпул Трешинг Јунајтед 7-0

Манчестер је био сигуран да улази у утакмицу јер су били непоражени у последњих десет утакмица у којима су победили Барселону и освојили Карабао куп победивши Њукасл јунајтед. Неки уједињени навијачи такође су били уверени да ће њихов тим лако победити Ливерпул и остварити дуго очекивану победу на Енфилду.

Али табела се окренула наглавачке јер је Ливерпул дао батине које ће уједињени верници заувек памтити. У првом полувремену, Ливерпул је постигао само један гол, пошто је бивши Коди Гакпо забио у 43. минуту меча. У другом полувремену, изгледало је као да је Јунајтед заборавио како се игра фудбал јер је Ливерпул постигао шест голова за 45 минута.

Играчи Манчестера су били свуда и примили гол скоро у сваком нападу Ливерпула. Било је тешко гледати их тако претучене за све фанове, укључујући Марка Голдбриџа који је буквално плакао док је имао пренос уживо. Крије се иза своје столице када је Ливерпул постигао 7. гол на мечу и није могао да верује шта се догодило.

Након што је Фирмино постигао 7-0 Ливерпулу непосредно пре надокнаде, био је сломљен човек. Много пута је викао не могу да верујем и згрожено ударио о под собе. Рекао је: „Увек су хтели да убију... О, јеботе. Отишао сам. Завршио сам. Не! Не! НОООО! О, забога! Не! Не! Не!

Ево целог видеа пуне реакције Марка Голдбриџа на утакмицу Ливерпула.

Можда ћете бити заинтересовани да сазнате Ко је Елиот Гинди

Zakljucak

Сада сигурно знате ко је Марк Голдбриџ који је викао и плакао током преноса уживо када је Ливерпул постигао 7. гол против Манчестер јунајтеда. То је све што имамо од овога док се за сада опраштамо.