Походження мему Camavinga, інсайти та фон

Якщо ви футбольний фанат, який регулярно стежить за цим, ви швидше зрозумієте контекст і, можливо, зіткнетеся з мемом Camavinga. Цей мем привертає велику увагу разом із лайками в різних соціальних мережах, особливо в Twitter.

Едуардо Камавінга - гравець мадридського "Реала", якого слід було вилучити з поля після необдуманого поєдинку з Ентоні Марсьялом з "Севільї", який був знятий з поля через травму. Уболівальники опозиції були зовсім не задоволені таким рішенням, оскільки він був на одному жовтому.

Це була велика гра в контексті перемоги в лізі для Мадрида, оскільки тепер вони ближче до завоювання титулу Ла Ліги, відриваючись від вершини на 15 очок. Переможний гол за Реал на останніх хвилинах матчу знову забив шоу Карім Бензема.

Мем Камавінга

Протягом сезону ми бачили, як люди називали суддів ліги «Реалом» упередженими, оскільки вони приймали рішення на користь Мадрида у вирішальні моменти, які могли змінити колір обличчя ліги. Тому соціальні мережі переповнені мемами Камавінги та дзвінками Вардріда.

Матч між «Севільєю» та «Реалом» був ще однією грою, де ми бачили епічне повернення «Реала». Вони програли з рахунком 2-0 і зуміли відігратися з блиском Бенземи та Вінісіуса Жуніора, але рішення арбітрів залишило поганий смак.

Усі вболівальники інших клубів, окрім Мадрида, об’єдналися, щоб тролити суддів і посадових осіб відео-помічника арбітра (VAR), як прихильники Мадрида, назвавши лігу сфальсифікованою. Більшість мемів показували президента «Реала» Флорентіно Переса як контролера чиновників VAR.

Що таке Camavinga Meme

Інцидент стався в день 32 матчу, коли дві найбільші команди ліги зійшлися один на один, і це була гра з високими ставками, оскільки Реалу потрібна була перемога, щоб забезпечити титул чемпіона і збільшити відрив до 15 очок.

У перерві "Реал" забив 2 голи, оскільки "Севілья" забила Івана Ракітіча та Еріка Ламелу. «Севілья» домінувала у першому таймі, і «Реал» виглядав неорганізовано. Півзахисник Камавінга отримав жовту картку, зробивши фол на гравцеві «Севільї».

Другий тайм починається з голу Реала, який забив бразильець Родріго, а потім ще два м'ячі, один на 82-й хвилині від Начо і 3-й від класного Бенземи на 90-й хвилині. Тим часом Камавінга уникнув другої жовтої та потенційної червоної картки, яка могла б змінити гру на користь Севільї.

Скріншот мему Camavinga

Судді вирішили не давати йому жовтого або червоного, і VAR також не втручався після того, як візуальний фол показав явний фол Ентоні Марсьяля, який біг з м'ячем у контратаці. Фол зупинив контратаку та травмував Ентоні, якого потім замінив Рафа Мір.