Кодови за сурферите на подземната железница декември 2022 година - Откупете корисни работи

Дали сакате да знаете кои се најновите кодови на Subway Surfers? Тогаш сте дошле на вистинското место бидејќи ќе обезбедиме колекција на нови кодови за оваа игра. Достапни се многу бесплатни награди, како што се монети, клучеви и други корисни предмети.

Во сите краеви на светот, Subway Surfers е веројатно најпознатата видео игра за бескрајни тркачи. Многу е веројатно дека секој што поседува мобилен уред ја играл оваа игра барем еднаш. Покрај Android, iOS и Microsoft Windows, тој е достапен и на голем број други платформи.

Трчањето со допирање на екранот и избегнувањето пречки е целта на играта. Актер од шарени ликови се трка низ подземјето додека избегнува возови и брусни патеки. Ажурирањата во играта и новите работи ќе бидат достапни редовно.

Кои се шифрите на Subway Surfers

Ќе дознаете за сите најнови кодови за откупување на Subway Surfers 2022 што работат во моментов. Исто така, ќе го споменеме процесот на откуп што треба да го извршите за да ги добиете добрите. Има некои возбудливи ставки и ресурси во играта што треба да ги откупите за играчите.

Subway Surfers е игра во која трчате по шините додека ве брка полицаец и неговото куче. Со тоа што ви ги дава клучевите за уништување на пречките пред вас, на кодови може да ви помогне да го направите вашето трчање во играта повозбудливо.

Kiloo и SYBO Games соработуваа на развивање на оваа трчачка авантура. Играта им овозможува на играчите да се здобијат со монети, напојувања, животи и други вредни предмети додека трчаат. Има и многу други работи што може да се отклучат, вклучително и ховерборд, џет-пак итн.

Вообичаено, треба да купувате предмети и ресурси од продавницата во играта, но овие кодови ви дозволуваат да ги добиете бесплатно. Како резултат на достапните артикли, затајувањето станува полесно, како и кршењето на пречките на патот.

Subway Surfers Codes 2022 година (декември)

Еве ги сите работни кодови на Subway Surfers објавени неодамна од развивачот на играта.

Список со активни кодови

 • Во моментов, нема активни кодови за оваа игра, но не грижете се секогаш кога ќе пристигне нов сет на кодови, ние ќе ги ажурираме овде.

Список со истечени шифри

 • подарокDiscord2124
 • RunnerUp888
 • бејоу
 • најдоброто9
 • се гордеат
 • cphparty9
 • тајсурфери9
 • 9годишно трчање
 • Банкокои
 • Тонсофи
 • Kiloo19Keyz
 • Лондон 2018 парички
 • GIEFROCKETPLZ
 • Френк4Лајф
 • Метро2019 Венеција
 • Сибо10к
 • потофкоини
 • MissMaiaGP
 • Клучни зборови
 • Клучеви5Зирих
 • клуччиња
 • bdaycoins
 • Бали лето
 • ОтклучиBCN
 • назад2москва
 • московски6леми
 • московско изненадување
 • ммбатпин
 • мм жица
 • ЕвеKittyKitty
 • DiabloNow
 • мимиондеј
 • клучеви2 Сингапор
 • Диабло60
 • сингапоредолари
 • Ница5193
 • Непослушен5784
 • Непослушен8734
 • Ница4329
 • Ница1721
 • Непослушен3973
 • Непослушен2315
 • Ница9435
 • 200 дизајни: користете го овој откуплив код за да добиете 2k монети и 2 клучеви
 • 9 години работи: користете го овој откуплив код за да добиете 9 илјади монети и 9 клучеви

Како да ги користите кодовите за сурфери на метрото

Како да ги користите кодовите за сурфери на метрото

Бидејќи откупувањето на активните кодови понекогаш може да биде незгодно, наведовме чекор-по-чекор процедура за добивање откуп и собирање награди. Следете ги упатствата дадени подолу и извршете ги за да ги соберете бесплатните.

Чекор 1

Прво, стартувајте Subway Surfer на вашиот уред.

Чекор 2

Откако играта е целосно вчитана, одете на копчето за поставки и кликнете/допрете на тоа.

Чекор 3

Потоа пронајдете го копчето Промокод и кликнете/допрете на тоа.

Чекор 4

Сега ја ставивте шифрата во полето, па внесете ја или користете ја функцијата copy-paste во полето.

Чекор 5

На крајот, притиснете го копчето за откуп за да го завршите откупот и вратете се во лобито за да ги добиете наградите.

Играчите исто така можат да добијат откупи користејќи го Subway Surfers ја откупуваат страницата со кодови. Само посетете ја веб-локацијата и главата за откупување. Потоа внесете го вашиот код и кликнете/допрете на наградата за барање. Потоа вратете се во играта за да ги соберете бесплатните награди.

Валидноста на шифрите е временски ограничена и тие ќе истечат откако ќе истече периодот на важност. Не ја пропуштајте оваа можност да заработите неколку бесплатни награди и да ги користите додека играте.

Можеби ќе сакате да проверите Fortnite Redeem Codes 2022 година

Завршни зборови

Откупувањето на кодовите е најлесниот начин да добиете бесплатни ставки и ресурси во продавницата во апликации. Нема сомнение дека Subway Surfers Codes може да ви овозможат можност да освоите огромна количина монети и клучеви бесплатно. Тоа е тоа за овој сега за сега ќе одмориме.

Оставете коментар