Нови и работни кодови за Clicker Simulator 2022

Кликер игрите се многу познати меѓу гејмерите воопшто. Ова се должи на едноставната механика и извонредната игра. Така, денес, тука сме со новите кодови за Clicker Simulator 2022 кои работат, сите бесплатни за вас.

Помеѓу многуте слични наслови, ова име во последно време создава пристојна база на фанови и тие официјално делат измами за да ги изненадат и подарат редовните играчи, како и топло да ги пречекаат новодојденците.

Платформата собира се повеќе и повеќе ентузијасти и бројките само се зголемуваат. Ако и вие сте обожавател на оваа игра, не би сакале да ги пропуштите овие кодови за изненадување за да ги искористите прекрасните поволности и подобрувања бесплатно. Можеме да ви кажеме, дојдовте на вистинското место за тоа.

Што е Roblox Clicker Simulator

Играта, како што е очигледно од името, е игра со кликање. Развиено од Pressure Studios, развивач со прекрасни наслови на нивната листа, го донесоа за вас на Roblox. Можете да уживате со приклучување денес.

Пред да ги спомнеме најновите кодови за Clicker Simulator 2022, ајде да дознаеме за што се работи овој наслов и што можете да направите овде.

Слика на нови кодови за симулатор за кликер

Со ажурирањето 4.5 во играта, сега можете да пристапите до јајце за настани од 20 милиони посети, девет нови миленици со ограничено време, нови токени со кои може да се тргуваат на платформата за да добиете пропусници, засилувања и други ставки.

Овде ќе видите и мистериозен портал, проверете што има за вас. Добијте нова награда за јајца и кликнувања на копчињата, пристапете до новата пропусница за игри „Автоматско спојување миленичиња“, погледнете ја постојната сума и ексклузивни миленици во индексот

Овие скапоцени камења ви дозволуваат да го надградите вашиот карактер дури и на подобри и подобрени нивоа. Така, ова ќе ви помогне да стигнете до врвот на таблата на водачи, сè со кликнување. Но, ова не е единствениот начин да се искачите на скалата на конкуренцијата.

Како да се игра играта

Механиката на играта е едноставна. Овде ќе допирате, кликнувате или автоматски допирате за да добиете се повеќе и повеќе можни кликови. Колку повеќе од нив имате, толку е подобро за вас. Како што можете да направите многу додека ја користите оваа бројка.

Таквите можете да ги изведувате, собирате и тргувате миленичиња кои се легендарни ако не и повеќе од тоа. Користете го повторното раѓање за да добиете скапоцени камења и мултипликатор на кликови, да купите копчиња и да ги преродите домашните миленици за да продолжите напред во играта. 

Отклучете се повеќе и повеќе двојни скокови за да откриете се повеќе и повеќе острови високо над вашата сегашна земја. Направете го сето ова совршено и стигнете до врвот на таблата на водачи. 

Кодови за Clicker Simulator 2022

Програмерите редовно одвојуваат бесплати. Овие излегуваат како шифри за симулатор на Clicker. Овие, потоа можете да ги користите за да ги подобрите вашите перформанси и да се опремите со повеќе јајца, засилувања и други опции.

Значи, тука сме со најновите и работни кодови што можете да ги користите на платформата сега. Ова значи дека можете да ги откупите овие кодови за повеќе работи. Ако сакате да знаете кои се тие. Ние ќе ги наведеме за вас овде долу.

Користејќи ги, понекогаш може да добиете автоматски награди, да ја зголемите способноста да акумулирате многу повеќе кликови, да ја отклучите среќата, да добиете бесплатен автоматско извлекување во бројки и на време. 

Единствено што треба да запомните е дека треба да ги користите најрано, во спротивно тие ќе бидат со истечен рок и нема да ви бидат повеќе корисни. Еве ги најновите работни и нови шифри за симулатор на Clicker.

 • 50 Клајкови – откупете бесплатни награди
 • 30 Клајкови – добијте два часа 2x засилување на среќата
 • UPDATE4HYPE – еден час 2 пати зголемување на среќата
 • 20 Клајкови -добијте три часа автоматско отворање
 • 10 Клајкови -добијте 2x засилување на кликнување за еден час
 • 2022 – отклучете го шампионското милениче од 2022 година
 • freeautohatch – бесплатен автомат

Следниот најнов код ќе биде објавен кога програмерите ќе добијат 75 илјади лајкови на Roblox. Не заборавајте да не посетите во иднина за да го искористите и тоа, веднаш штом ќе биде пуштено во продажба. Покрај тоа, можете да проверите Кодови на Roblox Reaper 2 Кодови на симулатор за борба против оружје како добро.

Како да ги откупите кодовите на Roblox Clicker Simulator

Ако не сте го направиле тоа досега, процесот е многу едноставен и само треба да ги извршите чекорите дадени овде во низа.

 1. Отворена игра

  Отворете ја играта на вашиот уред.

 2. Икона за мени

  Притиснете ја иконата Мени

 3. Најдете ја иконата на Твитер

  Најдете и допрете ја иконата Твитер во Менито.

 4. Внесете го кодот

  Внесете го новиот код во полето за откупување код.

 5. Откупи

  Притиснете го копчето Потврди и уживајте во бесплатни награди или подобрувања во играта сега.

Заклучок

Ова не се целосните и конечни кодови за Clicker Simulator 2022. Програмерите објавуваат нови сега и тогаш. Сè што треба да направите е да продолжите да не посетувате, за да можете да ги искористите овие и да добивате интересни награди бесплатно.

Оставете коментар